Autorské látky

Mám ráda, když nosím oblečení, které něco vyjadřuje. Třeba momentální náladu, nebo směr kam jdu, nebo je prostě pohodlné a já si v něm zalezu pod deku.. anebo se mnou nějak pracuje, tak, jako obrazy. A co teprve mít na sobě obrazy! Světelné obrazy, které podporují náš záměr. Vše je totiž jiné, když vy jste jiní, můžete ohnout realitu..

Nabízím Vám metráž pro vlastní tvorbu. Ušití krátké sukně na míru a ušití dlouhé sukně na míru. Pokud máte zájem o jiný model, mohu zprostředkovat švadlenu v Brně, která Vám ušije, co si vysníte (od halenky po svatební šaty)

Dlouhá sukně Krátká sukně

A zde představení autorských látek:

Klid – dlouhé šaty

První autorská látka Klid
Obraz byl malován po bouři emocí, kdy jsem našla klid v sobě.. najednou bylo vše jiné..
Dostupné varianty: šaty, sukně, tunika na míru. Materiál 100% bavlněný satén. Splňující normu OekoTex Standard.
Objednat můžete mailem na zu.trnka@gmail.com nebo prostřednictvím fléru.

Dlouhá sukně Malá sluníčka

Druhá varianta “Klid – Malá Sluníčka”
Pánská Košile na míru a dlouhá sukně od Lucie Valentové. Materiál 100% bavlněný satén. Splňující normu OekoTex Standard. Objednávky buď mailem nebo prostřednictvím fléru.

Metráž š. 150 cena 580,- za metr.
Cena královsky dlouhé sukně se vsadkami 1998,- Sukně šijeme na míru do týdne.

Partnerství a společný projekt.
Tento obraz podporuje láskyplné vzájemné přijímání a plynutí ve společném proudu. Když se partneři potkají a sladí se, dohromady mohou vytvořit něco většího, než jsou sami.. Chcete podpořit tyto hodnoty ve svém životě? Při převádění obrazu do digitální podoby jsem žasla, co mi to vzniká pod rukama.. posvátná geometrie!

červená_ Partnerství
Dlouhá sukně z autorské látky Partnerství

Materiál 100% len. Tento materiál mne nadchnul. Nejen, že v zimě hřeje a v létě chladí, ale je neskutečně příjemný! Napište mi, ráda Vám pošlu vzorek! Líbí se mi také proto, že býval v našich krajinách běžný, naši předci používali len již velmi, velmi dávno. Nejen, že má skvělé vlastnosti, jeho pěstování je mnohem šetrnější k přírodě než bavlna nebo viskóza.
Objednávat můžete metráž š. 140, cena 680,- Kč za m. Ušití šatů, halenky či tuniky na míru v zakázkovém krejčovství v Brně.

Můžete se cítit jako královna v luxusní lněné sukni, která podpoří Vaše přijímání, to, jak si umíte stoupnout sama za sebe a sladit se s partnerem. Podtrhne Vaši ženskost 🙂 Dostupné varianty – krátká a dlouhá. Barva nápletu – malinová, růžová, červená, šedá. Sukni ušijeme Vám na míru do týdne od objednání. Cena krátké sukně 1300,- dlouhá sukně 1800,- objednávky mailem na zu.trnka@gmail.com anebo již hotové zboží fleru.

Autorská látka Nový projekt.
materiál 100% len. I zde platí, že v létě chladí, v zimě hřeje a je neskutečně příjemný… navíc používáním je příjemný stále víc.. Máte-li zájem o vzorek látky, napište mi.

Dostupné možnosti: metráž š. 140 pro vlastní tvorbu cena 680,-
Sukénka na míru 1300,-
Dlouhá sukně na míru 1800,-
Čelenka 120,-

sukně a čelenka z autorské látky Nový projekt
modrá_ Nový projekt