Co nabízím + ceník

Přijetí černé i bílé
Její vlci

Vytvoření Obrazu se záměrem
Na základě konzultace, kde probereme Vaše přání, Vám vytvořím obraz, který Vás v jejich dosažení bude podporovat. Může to být obraz, který Vás rozpohybuje k naplnění Vašeho potenciálu. Může to být partnerský obraz, který Vám pomůže otevřít se partnerství nebo podpořit to současné. Může to být obraz pro zdraví a krásu.. Každý toužíme po něčem trochu jiném, co nás vnitřně naplní. Naše záření pak přitahuje přesně to, co hledáme..
Někdy si nejsme jisti, co vlastně chceme. Co je to, co nám k naplnění chybí. Pojďme to zjistit společně 🙂 ráda Vás na Vaší cestě budu doprovázet.
Tyto obrazy jsou magické, protože přání se plní během tvorby obrazu..  Je proto potřeba počítat s delší dobou, než budete mít obraz u sebe. Standardně 2 měsíce až rok, podle náročnosti Vašeho přání. Konzultace je v ceně obrazu. Rezervujte si svůj termín zde.

Cena dle domluvy a velikosti obrazu, cca 6.000- 8.000,-

Objednávám obraz se záměrem
symbol na podporu
symbol

Symboly
Líbí se Vám obrazy se záměrem, ale je to pro Vás příliš velká investice? Nebo nechcete čekat? Mohu Vám namalovat symbol, který můžete nosit na kartičce u sebe, nebo si ho v rámečku vystavit na zeď.. Neustále Vás tak může podporovat, nebo chránit. Podle toho, co si zvolíte jako záměr.
Můžete mít ochranné symboly – je dobré si zvolit konkrétně co a uvědomit si proč. Vedení k harmonii, posílení podnikání.. Na podporu v těhotenství… Rezervujte si konzultaci zde.
Cena 1000 – 3000,-

Světelné obrazy – obrazy s polodrahokamy
Můžete mít velice silný zářič v prostoru, který Vám bude svítit na cestu.. a také Vás inspirovat každý den 🙂 Podle Marie Diamond, mistryně Feng Shuei nás prostor ovlivňuje ze 33% (dalších 33 je naše vůle a poslední třetina je dědičná) Takže pomoci naší vůli se opravdu vyplatí 🙂
Také se rádi díváte na kameny proti světlu? Nebudu nic skrývat, polodrahokamy mne fascinují. Jejich barvy a také účinky na naši náladu, pohodu a zdraví.. Vidím v některých obrazy. A tak jsem našla způsob jak je umístit do plátna a ten obraz namalovat. Výsledek Vás možná překvapí. To, co jsem cítila a namalovala sedí k popisu účinků kamenu… Našla jsem způsob, jak zesílit působení polodrahokamů a vytvořit tak silný zářič – světlo v prostoru. Mohu namalovat obraz přímo pro Vás. Zvolíme kameny, které Vás budou podporovat a harmonizovat Váš prostor. Rezervujte si konzultaci zde.

čistí a harmonizuje
Křišťál

Orientační ceník obrazů s polodrahokamy

malý obraz cca 20*20 s kamenem…. 3000,-
menší obraz 30*40 s kamenem…..… 4000,-
střední obraz 50*50 s kamenem…… 8000,-
větší obraz 60*70 s kamenem…….… 10.000,-

Objednávám obraz s krystalem

Elektrifikace (vnitřní osvětlení obrazu)… 2000,-
Instalace dle domluvy
Vždy záleží na Síle a propracovanosti konkrétního obrazu. Pokud se obrazu věnuji delší dobu, zákonitě se to projeví i na ceně 🙂

Z již hotových obrazů si můžete vybrat zde

Máte osobní kámen? Mohu Vám vytvořit obraz s kamenem dle Vaší volby na přání.

Autorské látky
Jak to udělat, abychom mohli nosit obrazy neustále při sobě? A co je nosit na sobě? Tato myšlenka dala vzniknout mým autorským látkám. Byla tak silná, že mně k nim po roce úsilí opravdu dovedla. Nyní nabízím látky pro vlastní tvorbu, nádherné ženské sukně na míru ve spolupráci Luciou Valentovou a také zakázkové šití čehokoliv, co vás napadne. Kolekce mých autorských látek zde. Látky jsou buď 100% bavlna nebo 100% len – budete překvapeni jeho měkkostí! Navíc používáním je stále příjemnější. Ráda Vám zašlu vzorek na ukázku. Stačí mne kontaktovat.

zelená_Klid
modrá_ Nový projekt
červená_ Partnerství

Pokud máte nápad na vlastní autorskou látku, ale potřebujete ji graficky zpracovat, kontaktujte mne. Za tuto práci si účtuji od 2000,- podle náročnosti zpracování. Mohu Vám kompletně zařídit komunikaci s tiskárnou, vy jen převezmete a zaplatíte zboží a mou práci 🙂

Ilustrace knihy
Píšete knihu, které by slušelo oživení ilustracemi? Ráda doplním Váš text krásnými obrázky, které ho podtrhnou a přiblíží čtenáři z dalšího úhlu.
Cena dle domluvy

maluji – i za deště :-).Pálava 2016

Krajinomalba
Máte oblíbené místo, které byste měli rádi i na obrázku, ale fotografie nestačí? Jste na správném místě, zachytit nezachytitelné je můj koníček 🙂
Cena dle domluvy, cca 2.000,- za obraz

Portréty
Mohu namalovat portrét Vás nebo Vašich milovaných. Avšak ne podle fotografie, ta postrádá ono kouzlo osobnosti a Váš projev, který pak na obrazu chybí..
Cena dle velikosti obrazu 2.000-6.000,-

Rádi byste využili mých služeb, ale Vaše finanční možnosti jsou omezené? Kontaktujte mne, třeba vymyslíme nějakou jinou výměnu.

pro zamyšlení – o Přirozenosti – pár slov o tom, proč někomu obraz funguje a jinému ne.
Při sdílení s dcerou jsem zjistila, že nám cokoliv funguje v pohodě, když to plyne z Přirozenosti. Jednám- li sama ze sebe a dělám věci tak, jak jsou přirozené. Ať se jedná o kojení, stravu celkově, spaní nebo komunikaci.

V poučkách a “radách” ostatních je vždycky trochu křeč. Každý jsme individuální a snažit se napasovat do toho, co funguje někomu jinému, nebývá šťastné řešení – něco může přebývat, chybět anebo jít i proti nám. Funguje jen inspirace – kouknu jak to je a upravím podle sebe. Jako šaty, aby pěkně padly a tím pádem dobře sloužily. Místo zrcadla používám své potřeby, eventuálně potřeby mého dítěte či rodiny.

Jen když vycházím z toho, kdo a jaká Já jsem, jsem v klidu a pak je v klidu i mé dítě. Zní to jednoduše, že? Ta složitější část je odhalit kdo jsem Já 🙂 Mně pomohla v poznávání numerologie, astrologie, tarot, Human design, The Work a hlavně upřímná touha se poznat, lidé kolem mne a mé napojení na Vesmír.

Co pomáhá mně, může Vám fungovat úplně jinak. V tom je velká výhoda Obrazů se záměrem – je prostě Váš a pro Vás. Nikomu jinému fungovat nemusí. Ani mně, já jsem jen prostředník.