O Přirozenosti

Při sdílení s dcerou jsem zjistila, že nám cokoliv funguje v pohodě, když to plyne z Přirozenosti. Jednám- li sama ze sebe a dělám věci tak, jak jsou přirozené. Ať se jedná o kojení, stravu celkově, spaní nebo komunikaci.

V poučkách a “radách” ostatních je vždycky trochu křeč. Každý jsme individuality a snažit se napasovat do toho, co funguje někomu jinému, nebývá šťastné řešení – něco může přebývat, chybět anebo jít i proti nám. Funguje jen inspirace – kouknu jak to je a upravím podle sebe. Jako šaty, aby pěkně padly a tím pádem dobře sloužily. Místo zrcadla používám své potřeby, eventuálně potřeby mého dítěte či rodiny.

Jen když vycházím z toho, kdo a jaká Já jsem, jsem v klidu a pak je v klidu i mé dítě. Zní to jednoduše, že? Ta složitější část je odhalit kdo jsem Já 🙂 Mně pomohla v poznávání numerologie, astrologie, tarot, Human design, The Work a hlavně upřímná touha se poznat, lidé kolem mne a mé napojení na Vesmír.

Co pomáhá mně, může Vám fungovat úplně jinak. V tom je velká výhoda Obrazů se záměrem – je prostě Váš a pro Vás. Nikomu jinému fungovat nemusí. Ani mně, já jsem jen prostředník.

Napsat komentář