Příběh Obrazů se záměrem

Dlouhé roky jsem prostě malovala, co mne zaujalo a napadlo. Stromy, lidi, obrazce.
Po nějaké době jsem si začala všímat, že některé z obrazů nejsou jen nahodilou změtí čar, že se mnou nějakým způsobem rezonují, že něco uvnitř mne mění na velmi jemné úrovni. Já mám ráda jemné změny, ano dospět k tomuto nebylo zrovna jemné – někdy člověk potřebuje více pošťouchnout od života, třeba si zlomit nohu nebo mít otřes mozku…. ano, pak i tvrdohlavci přistoupí na jemnější, postupnou změnu.
Tohle působení, rezonanci, mi potvrdili i mí přátelé, kterým jsem mé obrazy ukázala.
Na sklonku roku 2015 jsem, ve spolupráci s Jindrou Širůčkem, objevila, že mé obrazy pomáhají plnit sny.   Začala jsem totiž Jindrovi malovat na zeď obraz, který měl vyjadřovat komunikaci mezi mužem a ženou tak, jak ji chce žít Jindra (mimo jiné partnerský terapeut). Během procesu malování se měnil nejen Jindrův způsob komunikace, ale také můj…
Obrazy jsem obklopená vlastně všude. Používám se 100% úspěšností nástěnku vizí, maluji obraz pro naše partnerství s mužem, mnou namalovaný obraz mi pomohl i při porodu. Malovala jsem ochranné symboly i radost ze sebe. Další můj obraz přinesl (nejen) majetek – zdravě.

Plnění snů lítá poslední dobou všude, v čem je tohle jiné?
Budete mít obraz, který Vám bude každý den připomínat kam jdete, pro co jste se rozhodli, co chcete přitáhnout do života. Takže Vám pomůže pracovat s Vaší pozorností. Pokaždé, když se na něj podíváte, můžete zacítit v těle tu emoci – radost nebo vášeň – kterou chcete prožívat.

Čím více se budete radovat, tím snáze k vám vaše přání přijde – jak prosté 🙂
Nabízím nejen obraz, ale i společnou cestu k vašemu snu. Mám vyzkoušené, že během malování, se sny plní..