Výstavy

Když nemohu do galerie, pověsím obrazy na stromy 🙂 a podělím se o jejich barvy a pozitivní vibrace s náhodnými kolemjdoucími.. Jen si to představte, Jste na procházce v lese, užíváte si přírodu.. a najednou na Vás zasvítí barvy.. Obrazy v lese! Zvu Vás na prohlídku Lesní galerie, provázím já, Zuzana Trnková, autorka .-)

11.4.2021 Lesní výstava 2

28.2.2021 Lesní výstava

4.2. – 27.2. Výstava Ohýbání reality v Líšeňské galerii.

15.11. jsme příjemně ukončili výstavu v Letokruhu.

28.9.2019 výstava Světelné obrazy – výživa pro duši v Přírodní zahradě u Smrku, Brno – Královo Pole

Chystá se velká výstava, průřez mou tvorbou posledních let. Vystaveno bude kolem 80 obrazů. Záměrem je představit veřejnosti obrazy pohromadě, než se jednotlivé kolekce a obrazy vydají na cestu do světa a za svými majiteli. Prostředí zahrady a její klid, uprostřed města mne velmi zaujal a inspiroval. Je to podobné jako s obrazy, které nabízejí kousek klidu a zaměření na to, co chceme v našem uspěchaném životě. Úplně jasno jsem měla ve chvíli, kdy sem zde několik obrazů pověsila. Krásně se s prostorem zahrady doplňují. Věřím, že den Výživy pro duši bude příjemný, osvěžující a a že zde načerpáme sílu a inspiraci pro další dny.

Výstavu oficiálně zahájíme ve 14:00. Proběhne debata Jak zvládat zátěžové situace v rámci dne Brno zdravé město. V 16:00 bude v prostoru vést pohybově taneční terapii Miloslava Hazuková (tanecvnas.cz). Připraven bude dětský koutek, s dětmi se také dá pobýt na vedlejším dětském hřišti. Večer pak posedíme u ohně a kolem 20:00 pak rituálně spálíme zátěž v ohni.

parking: nad zahradou a parkem je větší parkoviště, doporučuji nechat auta tam a sejít pár schůdků do zahrady 🙂

2018/2019 : centrum Letokruh, Králova 21, Brno – Žabovřesky
Pastelková cesta k rovnováze v životě
+ několik světelných obrazů

Výstava se nachází v dlouhé chodbě a na schodišti při vstupu do budovy.

Kolekce vznikala v roce 2013 – 2014. V době, kdy jsem se intenzivně vydala na cestu osobního růstu. Kresby mapovaly mou cestu a pomáhaly mi vyrovnat se s důležitými milníky. Jsou spojeny se začátkem podnikání a žití svých snů. Se vstupem do světa a postavení se na vlastní nohy.