Galerie

Obrazy s krystaly

Krystaly vnímám jako zářiče, které nás mohou podpořit v našich záměrech. Když se do nich zahledím, vidím obrazy, které následně maluji na plátno. Tím rozšiřuji energetické působení kamene. Obraz je pak silným zářičem, který ovlivňuje energii v místnosti.

Hotové obrazy ke koupi

Zde najdete obrazy, které čekají na své majitele. Pokud Vás některý zaujme, kontaktujte mne, anebo použijte přímo prodejní formulář u obrazu. V popisu naleznete rozměry a cenu.  Samozřejmostí je dárkové balení a doprava zdarma. Obraz můžete také zakoupit jako dárek.  

Návrat ke kořenům

Kolekce vznikla v l. 2019-2021. Obsahuje 12 obrazů, 4 na každý rok – cyklus. Základem jsou živly, jejichž obrazy vznikly první rok (oheň, voda, země, vzduch) 4 obrazy Propojení cyklu ženy a přírody (Naděje, Prožívání, Plnost, Koncentrace) a  Emoce v těle podle kola roku (Odvaha, Spojení, Uzemnění a Moudrost)

Galerie obrazů na přání

Inspirujte se již vytvořenými obrazy, které mají své majitele. Pokud Vás některý osloví, mohu Vám namalovat podobný. Kontaktujte mne, či si rovnou domluvte konzultaci, kde Vaše přání probereme.

Autorské látky a sukně

Jak mít obrazy stále u sebe? Nosit je na sobě! Tato myšlenka mne přivedla k tvorbě autorských látek. Obraz převedu do grafické podoby, upravím pro tiskárnu a výsledkem je digitálně potištěná metráž. 

Symboly

Pokud je pro Vás obraz příliš velké sousto, mohu Vám nakreslit symbol, který vykoná podobnou práci. Můžete ho mít vystavený a také ho použít jako tapetu na svém telefonu. Symbol, který Vás bude podporovat tak bude stále s Vámi.

© Všechna práva vyhrazena. Zuzana Trnková 2021

Rezervujte si termín pro konzultaci svého obrazu na míru