Jak spolupráce se mnou probíhá?

Napíšete mi a domluvíme si konzultaci.

Popovídáme si o Vašem záměru. Co byste chtěli ve svém životě jinak?

Řeknu Vám, jak to cítím. Dokážu poznat, jestli Vaše přání je v Souladu s Vaším Srdcem. Mohu Vám předat informace, o které stojíte. Posdílím svou zkušenost.

Pokud chcete jen konzultaci, rozloučíme se s doporučením a směrem, po kterém toužíte jít. Víte a cítíte, co je ten další krok, který máte udělat. Jako dárek ode mne dostanete osobní minerál, který Váš záměr bude podporovat (pošlu Vám ho poštou) anebo náčrtek pro Váš visionboard, který si dotvoříte sami.

 

Pokud chcete namalovat obraz, který bude Vaše přání zhmotňovat, začíná na konzultaci naše společná cesta, která vede k realizaci Vašeho záměru. Na konzultaci si popovídáme o Vašem přání a vyladíme ho, aby bylo v souladu s Vaším Srdcem. Ujasníme si rozměry, barvy, případně umístění v interiéru.

Rozhýbeme energii, která povede ke zhmotnění přání v realitě.

Můžete ji cítit ještě než se dotknu plátna.

Po celou dobu tvorby, jsme ve spojení. Můžeme spolu sdílet “náhody” a procesy, kterými procházíme – jsem v tom s Vámi 🙂

Vnímáme odrazy přání v našich životech. 

V momentě, kdy to ucítím, napíšu Vám, že jdu malovat a Vy si můžete Vaše přání procítit – jak se chcete cítit, když budete svůj záměr žít?

Po malování Vám napíšu, pokud mi přijdou nějaké informace a pošlu Vám fotografii co jsem namalovala. 

Takto spolu budeme komunikovat než obraz dokončím. Vyladíme tak spolu působení obrazu na Vás – protože každý jsme jiný a tento obraz je Váš.

Po dokončení nechám obraz zaschnout a zalakuji ho. Používám olejové barvy a tak je potřeba s tím počítat. Odměnou jsou krásně lesklé, živé barvy a obraz, který vydrží.

Obraz Vám pošlu zásilkovnou, případně Vám ho předám osobně, pokud jste v blízkosti Brna.

Obraz je u Vás, vy žijete svůj záměr a obraz Vám ho manifestuje a dál s Vámi pracuje.

 

S každým obrazem, s každou spoluprací rostu i já a nesmírně mne to baví!